Архів новин за November 2017

1 листопада

Директор КА «Персонал» Ірина Кіркіна разом з салоном краси «Райський» розпочали реалізацію першого в Україні бізнес-коучингового проекту під егідою Європейського банку реконструкції та розвитку. 

Читати повністю

6 листопада

Закінчився 3-денний марафон "Тренінги та вміння їх проводити".  Учасники групи з Києва, Кропивницького та Черкас активно попрацювали: дізналися "секрети" проведення ефективного бізнес-тренінгу та на практиці відчули себе в ролі тренерів. Дякуємо! Бажаємо успіхів!

Читати повністю

7-8 листопада

7-8 листопада у нас відбувся коуч-тренінг "Основи рекрутингу в дії", учасниками якого були представники ріелторського, консалтингового бізнесу, сфери рітейл з Київської, Чернігівської, Кіровоградської та Черкаської областей. Дякуємо всім за цікаву роботу та бажаємо, щоб отримані знання принесли користь!

Читати повністю

9-10 листопада

Директор КА "Персонал" Ірина Кіркіна провела комунікаційну сесію для АН "Валіон-Харків", учасники якої  працювали над створенням додаткових цінностей компанії та моделюванням нових способів комунікації з клієнтами.

Читати повністю

17 листопада

Вітаємо з Днем працівника сільського господарства України! Бажаємо щастя, добра та наснаги!

Читати повністю

17 листопада

Директор КА " Персонал" Ірина Кіркіна провела другу серію комунікаційних сесій для АН "Валіон-Харків", учасники якої продовжували освоювати мистецтво ефективної комункації.

Читати повністю

23-24 ноября

 Состоялась премьера тренинга "Переговоры для тяжеловесов" от директора КА "Персонал" Ирины Киркиной. 

Читати повністю
        Назад
Work.ua — робота в Україні
КА "Персонал":
корп. моб. (050) 464-05-02, (067) 472-66-08, (063) 271-01-39
Яндекс.Метрика