Архів новин за September 2017

1 вересня

Колектив КА "Персонал" вітає всіх з 1 вересня! Бажаємо радості та невичерпної енергії при здобутті нових знань. Зі святом Вас!

Читати повністю

31 серпня

31 серпня завершився курс  «Ораторська майстерність. Основи ». Хочеться кожному учаснику курсу побажати удачі, віри в себе і свої сили, знати чого хочеться і не дивлячись на тривоги і невпевненість, йти до досягнення своєї мрії. Успішних Вам виступів! До нових зустрічей.

Читати повністю

7-8 вересня

7-8 вересня у нас відбувся тренінг "Ведення переговорів та робота з запереченнями", учасники якого вчились краще розуміти клієнтів, відпрацьовували навики ведення переговорів, розбирались в причинах виникнення заперечень та способах роботи із ними.

Читати повністю

9 вересня

9 вересня, вперше в Черкасах,  відбулась унікальна подія - Конференція "Управління командою HR", де найкращі спеціалісти в сфері людських ресурсів розкривали актуальні теми сьогодення. Представник КА "Персонал" - Олена Пихтіна, взяла участь у роботі круглого столу щодо обговорення теми "Проблема дефіциту спеціалістів в контексті з високим рівнем безробіття. Чому важко знайти потрібного кандидата?"

 

Читати повністю

10 вересня

Директор КА «Персонал»  Ірина Кіркіна відвідала  XV  Міжнародну конференцію операторів ринку нерухомості, що проходила 8-10 вересня в Одесі.  КА «Персонал» вже багато років виступає партнером цього масштабного заходу в сфері нерухомості.

Читати повністю

18-19 вересня

Директор КА "Персонал" Ірина Кіркіна взяла участь у тренінгу - "Управління змінами: інструменти керівника", що проходив 18-19 вересня у місті Київ.

 

Читати повністю

22-24 вересня

З 22 по 24 вересня у Львові пройшов IX тренінговий фестиваль для спеціалістів з нерухомості України - "Риэлт-FEST"-2017, організатором якого є КА "Персонал".  Дякуємо спонсорам, партнерам та учасникам "Риэлт-FEST"-2017 .

Читати повністю

20 вересня

Колектив КА "Персонал" вітає всіх з Днем HR-менеджера та рекрутера!

Читати повністю

29 вересня

Вітаємо з Днем Учителя!

Читати повністю
        Назад
Work.ua — робота в Україні
КА "Персонал":
корп. моб. (050) 464-05-02, (067) 472-66-08, (063) 271-01-39
Яндекс.Метрика